#2017-01-31 22:55:38 

PersefONA

Użytkownik

jestem na etapie porównywania i wybierania, bo wybieram się do rodziny na kilka dni do Niemiec No i szukam jakiejs dobrej konkretnej firmy z przewozami z Polski do Niemiec. Macie cos ogarnietego? Znacie jakąs dobra firme, z ktorej mogłabym skorzystac?
#2017-02-01 00:24:56 

TikiTaka

Użytkownik

wiesz musisz patrzec na to, jakie standardy ma firma. Bo jeśli jest niezwykle tanio Az wrecz prawie jak za darmo to może być tak ze jest za tanio. Bo jednak na czyms zarobic trzeba. Wiec bądź ostrozna w tym wybieraniu.
#2017-02-01 02:49:46 

Martika

Użytkownik

no u mnie egzamin zdala ta firma http://domibus.pl/ pod tym linkiem dowiesz się wiecej ile ich kosztuja przejazdy i w ogole jakie maja u siebie standardy. Ja się kieorwalam tym ze w razie nieprzewidzianej sytuacji to oni maja wykupione ubezpieczenie takie, ze pasażerowie jak cos maja zapewniony nocleg wiec wg mnie to jest wlasnie fajne. Ja jechałam ze Szczecina do Niemiec; Jak z nimi jechalam to nie będę ukrywać, że miałam pewne obawy, ale ostatecznie mojego zaufania nie zawiedli.
#2017-02-01 04:52:31 

Polinezja

Użytkownik

wiadomo ze na każdego przewoźnika trzeba uważać, a teraz jest wiele firm przewozowych. No i ceny sa tez bardzo rozne. Akurat tej firmy co jest podana powyżej to nie znam, ale ja glownie to prywatnie jezdze a nie grupa.
#2017-02-01 07:13:26 

Martika

Użytkownik

to jes tak ze ta firma o ktorej pisałam, oferuje dowóz pod adres, więc to jest naprawde ok., jak się jedzie do obcego miatsa i niekoniecznie biegle włada się jezykiem, to daje jakies poczucie zabezpieczenia.
#2017-02-01 07:33:58 

PanzeR

Użytkownik

no i koniecznie przed wyjazdem ustal z rodzina hasło alarmowe, które w razie trudnej sytuacji podasz, bo to jest wazne, a wiele o tym osob zapomina.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015