#2017-02-03 04:30:14 

PanzeR

Użytkownik

Witam. Chciałbym poprosić o namiary na jakąś firmę, która robi wysokiej jakości materiały promocyjne, reklamowe itp. może to być jakaś reklama ploterowa podświetlana, albo coś innego w tym stylu. Tak czy inaczej żeby to była profeska. Mam nadzieję, że ktoś tutaj na forum wymyśli coś interesującego mi i podpowie mi coś dobrego. Pozdrawiam
#2017-02-03 05:23:40 

Michał1989

Użytkownik

miałem dużą przyjemność korzystać z usług tej firmy: http://reklamarekart.pl/index.php/reklama-ploterowa i specjalnie odnalazłem o to co prosiłeś. Mają też w ofercie takie reklamy ploterowe. Ogólnie firma jest naprawdę najwyżej jakości i bardzo dobrej jakości materiały tworzą dla swoich klientów.
#2017-02-03 07:19:53 

pawełmasztalerz

Użytkownik

Też słyszałem o tej firmie i mam zamiar niedługo się do nich zgłosić o pewien projekt graficzny, który chce wykorzystać w promocji obchodzenia urodzin naszej firmy ;) kontaktowałem się już z nimi, bardzo mili ludzie, porofesjonalni i widać, że znają się na rzeczy.
#2017-02-03 07:40:44 

eQuimanThorn

Użytkownik

NO to koniecznie zapiszę do zakładek tę stronkę, bo choć teraz nie potrzebuje, to mam w planach też zlecić stworzenie materiałów tego typu..
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015