#2017-02-13 01:18:22 

Polinezja

Użytkownik

Hej! Proszę o szybką radę i pomoc. Niedawno pod nieobecność rodziców zrobiłam imprezę. Zaprosiłam kilkanaście osób i nie pomyślałam o tym, żeby ściągnąć ulubiony dywan mamy. Najgorsze jest, że on jest beżowy, a ludzie wchodzili do domu w butach… No i możecie się domyślić, jak wygląda dywan. Jest cały brudny i nie mam pojęcia, jak to doczyścić.
#2017-02-13 03:31:36 

Martika

Użytkownik

No na pewno nie uda Ci się tego zrobić domowymi sposobami i uważaj z chemicznymi produktami, bo możesz zniszczyć jeszcze bardziej dywan. Najlepiej umów się z jakąś profesjonalną firmą i wtedy będziesz miała pewność, że wyczyszczą Ci to.
#2017-02-13 06:15:23 

Polinezja

Użytkownik

Tylko, że ja potrzebuję to na już! Moi rodzice wracają w przyszłym tygodniu. Czy możecie mi wysłać namiar na sprawdzoną firmę?
#2017-02-13 07:14:29 

ZenMASTER

Użytkownik

Moim zdaniem czyszczenie dywanów w Poznaniu najlepiej przeprowadza firma: http://ecomyjnia-poznan.pl/dla-domu/czyszczenie-dywanow-wykladzin/, bo jest nie tylko mobilna, ale przede wszystkim wykorzystuje bezpieczne metody, więc na pewno nie uszkodzisz wykładziny. Tylko lepiej skontaktuj się z nimi, żeby już sobie zarezerwować termin.
#2017-02-13 09:32:54 

TikiTaka

Użytkownik

Kolega ma rację. Najskuteczniejsze czyszczenie dywanów w Poznaniu wykonuje właśnie ta firma, bo używa specjalną maszynę, która wytwarza gorącą pianę. Dzięki temu nie ma styczności z żadnymi środkami chemicznymi, tylko naturalnie, więc to dobre rozwiązanie dla domowników.
#2017-02-13 10:55:32 

Polinezja

Użytkownik

A czy orientujecie się, jak cenowo wygląda takie czyszczenie? Wiadomo, że i tak musze to zrobić, ale chciałabym, żeby to było za jakieś rozsądne pieniędzy. Wolałabym wybrać najtańszą firmę, więc dajcie znać, ile kosztuje takie czyszczenie.
#2017-02-13 12:34:20 

Patronus

Użytkownik

Po pierwsze to pamiętaj, że najtańsze wcale nie oznacza najlepsze. Czasem warto dopłacić, żeby mieć coś profesjonalnie. Chociaż z tego, co ja się orientuję, to ich ceny są całkiem przystępne. Póki nie odkryłem tej firmy, to zdarzało mi się gdzie indziej płacić dużo więcej.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015