#2017-02-15 03:50:59 

eQuimanThorn

Użytkownik

Witam. Potrzebuje pomocy przy pisaniu swojej pracy dyplomowej. Co tu dużo gadać.. chce mieć to z głowy i szukam jakieś dobrej firmy, która by mi napisała taką pracę. Może ktoś z was zna coś godnego polecenia? Będę mega wdzięczny jak coś podpowiecie, bo jednak na pewno wiecie jak to jest z tymi pracami dyplomowymi.. normalnie katorga! Liczę, że mi coś podpowiecie..
#2017-02-15 04:20:03 

oleksandra

Użytkownik

Nawet nie komentuję.. bo dopiero co obroniłam się niedawno i po prostu to była masakra z pisaniem tej pracy! Nie dość, że promotorka była mega wymagająca to jeszcze pracowałam w tle i w ogóle nie mogłam się zebrać do pisania, echh
#2017-02-15 06:52:32 

pawełmasztalerz

Użytkownik

Ja zamówiłem pracę ze strony: http://twojredaktor.pl/ i każdemu polecam taką opcję. Nie dość, że dostaniecie gotową pracę to jeszcze jest ona naprawdę doskonale napisana, nie ma mowy o żadnych plagiatach, czy kopiuj wklej… praca jest autorsko napisana od a do z i ja się obroniłem na piątkę ;) zresztą co tu dużo gadać, tak naprawdę praca magisterska to jest coś, co niepotrzebnie wg mnie jest wymagane na zakończenia studia.. nie każdy w końcu lubi pisać i przede wszystkim UMIE i co wtedy??
#2017-02-15 07:50:00 

PanzeR

Użytkownik

No dokładnie, ja też chyba się zgłoszę do tej firmy i zamówię pracę mgr bo nie ma opcji, że się wyrobię na czas ;/ echh w ogóle to jest jakaś masakra, że takie coś wymagają na zakończenie studiów ;/
#2017-02-15 08:50:58 

stanczyk001

Użytkownik

Ja mam takie samo odczucie jak Wy. Wg mnie pisanie pracy to jest jednak jedna duża strata czasu i najlepiej to komuś zlecić niż pisać w nieskonczonsoc i jeszcze dowiedzieć się na koniec ze praca jest kiepsko napisana.. tyle czasu i nerwow
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015