#2017-02-21 01:59:08 

LimBonIca

Użytkownik

Witajcie. Być może mój problem nie należy do tych najpoważniejszych na świecie, ale jednak trochę to przeżywam, to pewnie przez mój stan. Otóż jestem sobie już w 7 miesiącu ciąży i wymarzyłam sobie jakieś piękne zdjęcia. Tak się składa, że wkrótce moja siostra i jej narzeczony wracają z Anglii, a że oboje zajmują się fotografią, to być może udałoby się kilka fotek zrobić. No ale raczej poza Warszawę nie wyjadę. Czy znacie może jakieś dobre studio, które udałoby się wynająć?
#2017-02-21 04:05:52 

pawełmasztalerz

Użytkownik

Gratuluję przyszłej mamie! :) Niestety nie za bardzo umiem Ci pomóc. Z moją żona tego typu zdjęcia robiliśmy u fotografa posiadającego własne studio (niestety nie wynajmuje go). Ale może wpisz po prostu w wyszukiwarce „studio fotograficzne wynajem Warszawa”. A nuż pomoże. :)
#2017-02-21 06:17:19 

LimBonIca

Użytkownik

Bardzo Ci dziękuję za dobre chęci, ale marzy mi się ktoś zaufany albo chociaż solidnie zarekomendowany. Trochę się boję różnych oszustw i prób wykorzystania okazji.
#2017-02-21 07:18:56 

alicjagreg

Użytkownik

Cześć! Jeśli interesuje Cię wynajem studia fotograficznego w Warszawie, to polecam tę stronkę: https://bakarum.pl/. Myślę, że mają wszystko, co może okazać się przydatne w czasie sesji ciążowej. A jeszcze jak przejrzysz tła, które oferują, to już na pewno będziesz zadowolona. Na pewno uda się stworzyć coś niepowtarzalnego. :)
#2017-02-21 08:43:03 

ashley83

Użytkownik

Hej, może to głupie, ale nie do końca zdawałam sobie sprawę, że można sobie ogarnąć własnego fotografa i wynająć studio. Ten Bakarum świetnie wygląda, już sama stylistyka jest rewelacyjna! Może uda mi się u nich zrealizować pewne plany.
#2017-02-21 10:19:08 

LimBonIca

Użytkownik

Dzięki wielkie!!! Mnie też się podoba, nawet bardzo. To duże pomieszczenie oraz kilka rodzajów podkładek i teł na pewno spełnią nasze wymagania! Kto wie, może nawet stworzymy coś, co niedługo będziecie podziwiać w Internecie? ;) Jeszcze raz dzięki!!! :D
#2017-02-21 11:18:52 

alicjagreg

Użytkownik

Ależ bardzo proszę! Gdybyś była nie do końca zadowolona, to znam jeszcze kilka tego typu miejsc, ale myślę, że lepszej ceny i lepszych warunków niż tutaj nie znajdziesz. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego życzę! :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015