#2017-03-01 02:07:03 

Klotylda

Użytkownik

Dzień dobry. Jak widać w temacie poszukuję dobrego adwokata, który zajmuje się odzyskiwaniem odszkodowań. Ważne jest żeby był to adwokat z Warszawy. Tj. skąd pochodzi mało mnie interesuje, nikogo z tego powodu przecież nie dyskryminuje, ważne żeby pracował w Warszawie i był po prostu dobry w swoim fachu. Znacie może kogoś takiego? Mieliście doświadczenie w takiej sprawie związanej z odszkodowaniem i możecie mi kogoś polecić, kogo wypróbowaliście i jesteście zadowoleni bardzo z jego usług?
#2017-03-01 03:08:20 

pawełmasztalerz

Użytkownik

Ja to sobie z odzyskaniem odszkodowań radziłem sam… Wypełniłem wszystkie papierki, zaniosłem do ubezpieczyciela i poczekałem na werdykt. Odszkodowanie dostałem i wszyscy zadowoleni, po co od razu jakiś prawnik do tego? Po sądach chce pani biegać już od początku?
#2017-03-01 04:52:12 

Klotylda

Użytkownik

Prawnik nie przydaje się tylko i wyłącznie w sądzie, proszę pana. Prawnicy mają to do siebie, że znają się na prawie. Mnie zależy na takim, który szczególnie wybitnie zna się na prawie odnośnie odszkodowań i który pomoże przebrnąć mi przez całą tą papierkową robotę, której jest sporo.
#2017-03-01 05:15:12 

pawełmasztalerz

Użytkownik

No dobrze, dobrze. Jak tam pani uważa, ja dalej jestem zdania, że można zrobić to samemu.
#2017-03-01 05:31:58 

Ziemowit

Użytkownik

Móc to może i można, ale z pomocą fachowca jest większa szansa na uzyskanie wyższego odszkodowania. Oni się na tym znają, wiedzą co i jak, co gdzie zanieść i do kogo, jakie dokumenty dołączyć dodatkowe itp. Jeśli chce się odzyskać jak najwyższe odszkodowanie adwokat w Warszawie, który się na tym zna najlepiej pewnie pracuje w tej kancelarii: http://strefaodszkodowan24.pl/. Ja korzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony i po dziś dzień wdzięczny, że pomogli mi z odzyskaniem odszkodowania znacznie wyższego niż się spodziewałem i na pewno wyższego niż by udało mi się wywalczyć samemu. Tak więc polecam ich usługi szczerze, to prawdziwi fachowcy dla których prawo w kwestii odszkodowań nie ma tajemnic.
#2017-03-01 08:21:11 

Klotylda

Użytkownik

Okej dziękuję bardzo panu za polecenie i namiary, zaraz sobie sprawdzę tę ich stronę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015