#2017-03-21 06:25:05 

msciwy_wiking

Użytkownik

No cześć. Chciałabym zakupić trochę takich wag sklepowych do siebie do sklepu. Otwieramy bowiem taki mały biznesik domowy ;) w sumie większość sprzętów, regałów mamy, tylko te wagi… nie wiem gdzie je kupić ;) może znacie jakiś fajny sklep, gdziem ożna byłoby kupić trochę takich wag? Będę wdzięczna za wasze rekomendacje ;)
#2017-03-21 06:49:27 

PersefONA

Użytkownik

ale masz farta! Normalnie zbieg okoliczności ;))) bo ostatnio kupowałam właśnie wagi sklepowe do siebie do pracy! Proszę: https://sklepikaria.pl/119-wagi-sklepowe tutaj bardzo polecam kupować. Przejrzałam tonę różnych aukcji, ofert na internecie i naprawdę, jestem w tym obeznana ;p dopiero z tego sklepu postanowiłam zamówić, bo mają bardzo dobre wagi, dobrych producentów i do tego są bardzo tanie. Także jak coś to polecam serdecznie!
#2017-03-21 07:21:31 

TikiTaka

Użytkownik

przyda mi się ten temat, bo w sumie też pasuje nam do pracy dokupić parę wag. Także dobrze wiedzieć, że jest taki sklep, gdzie można to tanio zrobić.
#2017-03-21 10:18:02 

Martika

Użytkownik

mój synek niedawno niechcący zniszczył wagę sklepową u nas w sklepie… muszę odkupić teraz, może wezme taką jak polecacie
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015