#2017-04-13 07:04:31 

Martika

Użytkownik

Siemanko, urządzam sobie nowe mieszkanko, niedawno kupione. Bardzo się cieszę i chciałabym wszystko urządzić jak najfajniej wiadomo, ale priorytetem jest dla mnie kuchni i łazienka, bo chciałabym się jak najszybciej wprowadzić. Resztę mogę już robić sobie po mału po kolei, ale bez kuchni i łazienki nie wyobrażam sobie życia. W miarę możliwości bdę wszystko robić sama. Top znaczy ściany pomaluję i tego typu rzeczy, ale już montaż wanny, sedesu cz kuchnie wolałabym zostawić specjalistom. Szczególnie kuchnię chciałabym zrobić taką nowoczesną. najlepiej w kolorze białym. bardzo mi się podobają białe kuchnie. Mógłby mi ktoś coś polecić?
#2017-04-13 09:13:07 

Nasturka

Użytkownik

Moim zdaniem najpiękniejsze i najbardziej praktyczne są kuchnie zrobione na wymiar. Poznańskie meble kuchenne należą do jednych z najlepszych w Polsce. najszerszy wybór oferuje ta firma http://szafy-kuchnie.net/meble-kuchenne/. Robią wszystko na zamówienie, także kuchnia będzie indywidualnie dopasowana do twoich potrzeb. Mają szeroki wybór materiałów od litego drewna, po płyty mdf, wiórowe. Wprowadzają sporo funkcjonalnych rozwiązań. Co z jednej strony wygląda bardzo nowocześnie a z drugiej jest bardzo wygodne.
#2017-04-13 10:20:47 

Ziemowit

Użytkownik

Wiadomo, pewne rzeczy można zrobić samemu, ale niektóre trzeba jednak zlecić ekipie. Szczególnie jeśli chce się by kuchnia czy łazienka służyła na lata, a nie nadawała się do poprawy po roku czy dwóch. Ja osobiście robiłem wszystko co moglem, nawet kafelki kładłem sam, ale uważam, ze kuchnię to najlepiej zamówić na wymiar. dodam, ze moja kuchnia jest dosyć mała i gdyby nie genialny projektant, który mi to rozplanował, to nie miałbym gdzie stolika postawić. Powiem szczerze, ze w życiu bym takiego rozkładu nie wymyślił a jest idealnie.
#2017-04-13 10:31:00 

PersefONA

Użytkownik

Boże jakie te kuchnie piękne, bardzo lubię takie nowoczesne aranżacje. Uzbieram trochę i też sobie taką kuchnię zafunduję. W domach, w których są robione kuchnie na wymiar od razu czuć taką lepszą energię. tego nie da się do końca wyrazić. To oczywiście chodzi o szczegóły, jakieś wykończenia, ale po prostu od razu widać, ze wszystko ma ręce i nogi.
#2017-04-13 12:12:24 

TikiTaka

Użytkownik

Tak, kuchnia to jest centralne miejsce każdego mieszkania jego wizytówka, musi być zrobiona na wymiar.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015