#2017-04-18 07:06:43 

Martika

Użytkownik

Cześć! Mam w sypialni dywan, który dostaliśmy w prezencie ślubnym, kłopot w tym, że jest z bardzo delikatnego jedwabiu. Przez te kilka lat bardzo o niego dbaliśmu, jednak ostatnio zobaczyłam, że w jednym miejscu pojawiła się plama, nie mam niestety pojęcia z czego:/ nie chcę próbować samodzielnie tego czyścić, bo to drogi dywan. Może wiecie, ile może kosztować czyszczenie dywanu przez firmę?
#2017-04-18 08:29:07 

PanzeR

Użytkownik

Cześć, niestety nie wiem, jak wyglądają ceny za takie dywany, ale u mnie w firmie wykładzinę dywanową pierze firma z Warszawy, bo tu mam swoje biuro. Firma nazywa się taniepranie wiec jak widzisz, nawet nazwa wskazuje,ze ceny mają dobre:)
#2017-04-18 09:11:40 

Martika

Użytkownik

Dzięki za informację, nawet znalazłam cennik właśnie i wychodzi 40 zł za m2,u mnie dywan jest 2x3 to daje 6 metrów. Troche sporo, ale jak się wezmie pod uwagę, ile kosztował sam dywan, chyba się na nich zdecyduje.
#2017-04-18 09:55:53 

Nasturka

Użytkownik

Hej! polecam Ci, żebyś się zdecydowała, bo może i owszem na pierwszy rzut oka wydaje się to sporo, ale jakbyś zobaczyła cenniki czyszczenia dywanów w innych firmach, to myślę, że byś się przeraziła:/ a ta firma http://taniepranie.waw.pl/cennik/ nie dość że ma tani, to jeszcze mogę Ci zagwarantować, że są profesjonalistami. Ja pracuję w niedużym hoteliku, ale takim exclusive i mam tam właśnie również dywany jedwabne, wiadomo jak to gości, czasem coś zabrrudzą, a na tej pralni jeszcze nigdy się nie zawiedliśmy. Wypiorą wszystko bez problemu, a dywan wygląda jak nowy.
#2017-04-18 11:39:16 

alicjagreg

Użytkownik

A innego rodzaju dywany rówbież piorą?
#2017-04-18 12:42:39 

Nasturka

Użytkownik

Jasne! Też polecam Ci wejść na stronkę, która dalam koleżance to sprawdzisz ceny. A piorą dosłowni kady rodzaj dywanu i tapicerki.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015