#2017-04-21 01:45:11 

pawełmasztalerz

Użytkownik

Cześć. Potrzebuję namiarów na dobrego stomatologa, który wykonuje korony zębowe. Sprawa jest dość pilna, więc niecierpliwie czekam na Wasze odpowiedzi. Miasto to Wrocław choć mogą być też najbliższe okolice.
#2017-04-21 02:51:54 

oleksandra

Użytkownik

Dzień dobry. Jeśli chodzi Ci o naprawdę dobrego protetyka Wrocław to miasto, w którym możesz skorzystać z usług tej kliniki: http://www.implantywroclaw.com.pl/zabiegi/protetyka-pl.html. Zatrudniają wielu specjalistów, więc na pewno trafisz w dobre ręce. Ceny są całkiem okej, a zakres oferowanych usług naprawdę szeroki. Tak więc nie zwlekaj i dzwoń. :)
#2017-04-21 03:12:22 

alicjagreg

Użytkownik

Jeśli mogę się wtrącić, to chciałabym polecić korony na podbudowie z cyrkonu. Są naprawdę bardzo wytrzymałe i świetnie się prezentują. Jeśli takie rozwiązanie wchodzi w grę w Twoim przypadku, to nawet się nie zastanawiaj. :)
#2017-04-21 06:07:42 

eQuimanThorn

Użytkownik

Ja też mogę polecić Dental Med. Co prawda nie wykonywałem u nich żadnych bardzo specjalistycznych zabiegów, a zaledwie samo wstawianie plomb, ale jakość usług jest wręcz idealna. Wyobraźcie sobie, że wypełnienia trzymają się bardzo dobrze, a zawsze miałem z tym problem i po kilku miesiącach od wizyty u dentysty musiałem ponownie odwiedzać gabinet.
#2017-04-21 08:50:41 

pawełmasztalerz

Użytkownik

Serdecznie Wam dziękuję. Na pewno się do nich odezwę, tym bardziej że klinika mieści się w mojej okolicy. Oby tylko nie bolało. Strach to główny powód moich rzadkich wizyt u stomatologów. ;)
#2017-04-21 10:23:39 

alicjagreg

Użytkownik

Nie obawiaj się, niczego nie poczujesz. A efekty na pewno będą zadowalające. Zastanów się tylko, który typ koron wybierzesz, bo jest ich naprawdę sporo. Najlepiej skonsultuj to z lekarzem. Kto wie, może właśnie podbudowa z cyrkonu będzie dobrym wyborem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015