#2017-05-09 04:44:18 

Klotylda

Użytkownik

Potrzebuję sporządzić wezwanie do zapłaty ponieważ firma z która współpracuje nie płaci należności w terminie. Szukam kancelarii ponieważ z doświadczenia wiem ze jeżeli nie jestem w stanie się dogadać z kontrahentem to tylko droga sądowa jest w stanie mi pomoc. Polecicie mi coś?
#2017-05-09 06:39:07 

ZenMASTER

Użytkownik

Mi się wydaje, że tutaj pomoże ci pierwszy lepszy prawnik. Na razie skup się na tym żeby sporządzić wezwanie i żeby była na nim pieczątka kancelarii albo prawnika. Miałem już kilka przypadków, że ludzie oddawali pieniądze po takim piśmie.
#2017-05-09 07:32:51 

eQuimanThorn

Użytkownik

Kolega ma rację. Możesz wejść na http://www.wojtalik.com.pl/ i tam poczytaj o takich sprawach. Kancelaria zajmuje się różnymi rzeczami w tym także windykacją i odzyskiwaniem należności. Oferują również porady prawne więc to akurat teraz przyda ci się najbardziej ;)
#2017-05-09 07:47:41 

Klotylda

Użytkownik

Udało mi się zasięgnąć opinii znajomego fachowca. Niedługo składam odpowiednie papiery i będę starać się odzyskać moje pieniążki. Mam nadzieje ze sprawa pójdzie szybko. Swoją drogą, mogli by wymyślić coś na takie osoby, nie jeden biznes padł przez brak płatności w terminie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015