#2017-05-26 03:11:21 

PanzeR

Użytkownik

Siemanko wszystkim! Generalnie jestem właścicielem restauracji i teraz zmieniamy trochę nasz wizerunek. Wcześniej było tu bardziej pubowo, a teraz chcemy, żeby lokal miał bardziej kameralny klimat. A wiadomo, jak kameralny wystrój to nie może się obejść bez świeczek. Problem w tym, że jak się już zdążyłem na rynku zorientować, żeby kupić dobre świeczki będę musiał wydać tyle kasy, że chyba ten remont mnie tyle nie kosztował :P A tak na serio, to naprawdę są dosyć drogie, dlatego pomyślałem, żeby od razu uderzyć do producenta, jak myślicie? Uda się taki mantyk?
#2017-05-26 06:08:57 

Michał1989

Użytkownik

A nie możesz zamówić od „chińczyka” jakichś świeczek? Przecież takich tanich podgrzewaczy (ukryjesz je w jakichś lampionikach) Est na rynku mnóstwo i wcale nie będziesz musiał wydawać nie wiadomo ile kasy na to.
#2017-05-26 06:28:55 

PanzeR

Użytkownik

Wiesz co Ci powiem? Gdybym się kierował taką filozofią, to już dawno bym splajtował. Nie mogę oszczędzać na klientach, bo klienci zaczną oszczędzać na mnie i przestaną przychodzić. Chcę, żeby dzięki takim świeczkom czuli się naprawdę jak w domu. A w sumie producent świec zapachowych to chyba najlepsza opcja, prawda?
#2017-05-26 08:10:25 

msciwy_wiking

Użytkownik

Bardzo mądre podejście, tym bardziej, że jak kupujesz świeczki z niewiadomego pochodzenia, to tak naprawdę nie wiesz, co się w niej pali. W ten sposób moższ tylko zacząć podtruwać swoich gości, a to jest wysoce niewskazane, że tak to lekko ujmę. Zdecydowanie natomiast koledze mogłabym polecić firmę Olynk, która właśnie się zajmują produkcją świeczek, w tym świeczek ekologicznych, z wosku palmowego, sojowego, albo pszczelego, to już zależy od Ciebie, co Ci będie bardziej odpowiadało.
#2017-05-26 09:56:59 

PanzeR

Użytkownik

Powiem szczerze, że pierwsze słyszę o wosku sojowym, ale brzmi to dosyć ciekawie. Myślę, że dobrze by było mieć z każdego rodzaju po trochę, bo to nie wiadomo, czy nigdy nie przyjdzie wegeriańska para, która będzie chciała siąść przy stoliku z taką świeczką :) A jakbyś jeszcze jakiś link podała, to byłoby super.
#2017-05-26 10:06:10 

PersefONA

Użytkownik

To może ja będę przed koleżanką, tego producenta świec zapachowych znajdziesz na https://olynk.pl/producent-b2b/. Jak się doczytasz, to zauważysz, że możesz komponować nawet własne zapachy, co dodatkowo jest też bardzo fajną opcją dla różnych firm, w tym też i dla restauracji.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015