#2017-07-04 22:40:00 

oleksandra

Użytkownik

Chcę sobie zbadać piersi na USG bo ostatnia mammografia nie dała jednoznacznych rezultatów. Ponoć w takim badaniu wyjdzie więcej detali. Czy jest na Bielanach jakieś miejsce gdzie taka diagnostyka jest realizowana z dobrym efektem? Z góry dzięki za odpowiedzi.
#2017-07-05 00:22:15 

LimBonIca

Użytkownik

Myślę że przy tej liczbie ośrodków zdrowia czy wszelkich praktyk prywatnych ze znalezieniem odpowiednich możliwości badania USG nie będzie kłopotu. A specjaliści przecież też są w stolicy świetni.
#2017-07-05 03:20:37 

Dementor

Użytkownik

Żona chodzi na USG raz w roku choć to jeszcze młoda kobieta. Może to lekka przesada ale wczesne wykrycie w przypadku raka piersi to jest bardzo ważna sprawa. Jedynie wtedy jest szansa na skuteczne wyleczenie...
#2017-07-05 05:04:38 

eQuimanThorn

Użytkownik

Największym problemem w tym temacie jest brak świadomości oraz dyscypliny ze strony pań. Jak tego nie będzie to żadna terapia nie będzie skuteczna bo zacznie się po prostu zbyt późno.
#2017-07-05 07:06:01 

Martika

Użytkownik

Mi się wydaje że kobiety są właśnie coraz bardziej świadome. Są kampanie społeczne i one wiele zmieniają, mentalność jest inna. No i sama dostępność badań jest dziś doskonała.
#2017-07-05 09:52:19 

PersefONA

Użytkownik

Spokojnie mogę polecić tę placówkę - https://rehmedicon.com/oferta/usg-piersi-warszawa. Znakomity sprzęt i rewelacyjne podejście do pacjenta. Aż chce się wracać choć wiadomo że lepiej nie mieć ku temu powodów. Tak czy siak jak chce się wykonać badanie USG piersi Warszawa Bielany to dobre miejsce. W tym NZOZ nigdy nie ma problemów z terminem a diagnoza jest stawiana w zasadzie od ręki.
#2017-07-05 11:00:20 

ZenMASTER

Użytkownik

Warto docenić możliwości jakie dziś mamy wszyscy jako pacjenci. Tyle nowoczesnych metod badań, nowatorskie formy leczenia. Kobiety też mają w tym zakresie bardzo dobrą sytuację.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015