#2017-09-19 06:06:57 

alicjagreg

Użytkownik

Witajcie. Właśnie zastanawiam się nad zabiegiem wybielania. Wiele moich znajomych sobie to zrobiło. Nie chciałam wypytywać o cenę, bo to nieładnie, pomyślałam, że skoro one mają to ja może też bym sobie sprawiła nowy uśmiech. Czy moglibyście polecić dobry i niedrogi gabinet, gdzie można coś takiego wykonać?
#2017-09-19 08:08:34 

pawełmasztalerz

Użytkownik

Cześć. Zabieg wybielania w sumie się opłaca, bo nie jest drogi, ale moim zdaniem na jednej wizycie się to nigdy nie kończy, wiec jeśli cie zadowala nieznaczne wybielenie to twoja sprawa. Ja bym się tego nie podjął.
#2017-09-19 08:33:12 

Klotylda

Użytkownik

Oj kolego, miałeś polecić dobry gabinet a nie prawić morały! Jak dla mnie zabieg ten się opłaca i teraz mają taki sprzęt, że to wybielenie widać. Sprawdź sobie jak to wygląda tutaj http://www.super-usmiech.pl/. To dobry gabinet, najlepiej w Poznaniu wybielają laserowo zęby.
#2017-09-19 10:13:26 

Dementor

Użytkownik

Witam. Dla mnie zabieg wybielania jest dobry. Pomógł we wzmocnieniu pewności siebie. też wykonywałem go w tym gabinecie, co zaproponowałaś koleżanko. Cennik to masz tam na stronie. Dla mnie osobiście ceny nie są zbyt duże. No ale sama sprawdź, przekalkuluj sobie i odpowiedz.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015