#2017-10-12 01:26:08 

Klotylda

Użytkownik

Szukam ciekawych twarzy, które później chciałabym wykorzystać podczas imprezy w trakcie której chcę zaprezentować nowy towar z mojej firmy. Chciałam się dowiedzieć z jak dużej grupy osób może wybierać klient, który szuka ciekawych osób do współpracy. Zakładam, że to dość ograniczona grupa osób :)))
#2017-10-12 03:04:52 

Polinezja

Użytkownik

Witaj, myślę, że masz rację ale tylko w połowie, bo musisz zwrócić uwagę na to, że agencji hostess jest na rynku całe mnóstwo i trzeba po prostu wiedzieć, gdzie się szuka i kogo się szuka.
#2017-10-12 04:44:15 

Patronus

Użytkownik

Nie ma co ukrywac, że Ci najlepsi mają dużo wieksze grono pracowników. Z tego co wiem, to agencja hostess z Torunia, która działa na terenie całej Polski ma tych pracowników około 50 tysięcy, a to już całkiem sporo. Zobaczcie tutaj http://eventhostessy.pl/oferta/hostessy-torun.html, że faktycznie tak jest.
#2017-10-12 07:33:34 

stanczyk001

Użytkownik

Wynajmowłem od nich hostessy Łódź wtedy chyba obsługiwały mi dziewczyny w czasie targów. Jeśli ktoś szuka bezpośrednio dostępu do tego miasta i oferty to jest ona tutaj http://eventhostessy.pl/oferta/hostessy-lodz.html, ale to tylko niewielki skrawek całej działalności.
#2017-10-12 08:50:54 

PersefONA

Użytkownik

Z tą działalnością to faktycznie masz rację, bo oprócz samych hostess to można na przyjkład jeszcze fotomodelki wynająć i to też zwiększa grono osób, z których można wybierać. Generalnie to bardzo duża agencja, która cały czas zatrudnia nowe osoby, zgodnie z wymaganiami swoich klientów.
#2017-10-12 10:58:22 

Klotylda

Użytkownik

No tak przecież musi być, bo każdy klient liczy na doskonałą współpracę. Przyznam szczerze, że już nie mogę się doczekać tej prezentacji i jak to ogólnie wypadnie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015