#2017-11-02 02:16:38 

eQuimanThorn

Użytkownik

Chce sie oswiadczyc i szukam pierscionka zareczynowego w rozsadnej cenie. Nie chce kupic badziewia, ale pierscionki z diamentami sa strasznie drogie. Czy dziewczyna nie obrazi sie, jaesli kupie jej pierscionek z cyrkoniami?
#2017-11-02 04:10:00 

LimBonIca

Użytkownik

nie każdy jest milionerem, jeśli nie stać cie na brylanty kup pierscionek z cyrkoniami. Poza tym prócz cyrkonii i brylantów są jeszcze inne kamienie, na przykład szafiry labo rubiny. Takie pierścionki sa trochę tańsze od tych z diamentami.
#2017-11-02 04:26:27 

eQuimanThorn

Użytkownik

ja sie na tym nie znam, dlatego wolalem zapytac, zeby nie wyjsc na kretyna
#2017-11-02 05:38:41 

TikiTaka

Użytkownik

Nie kupuj pierścionka z cyrkoniami! Taki pierścionek t możesz kupić bez okazji, jak sie zaręczasz to kup cos porzadnego. Twoja dziewczyna będzie chciała pochwalić się pierścionkiem i czym się pochwali, cyrkoniami?
#2017-11-02 08:03:44 

Rico

Użytkownik

Zajrzyj sobie do tego internetowego jubilera http://virago.sklep.pl/. Znajdziesz tam dużą kolekcję pierścionków zaręczynowych w różnych cenach, z różna ilością i różnymi rodzajami kamieni, w tym pierscionki z cyrkoniami. Kup ten, na który Cię stać i który może spodobać się Twojej dziewczynie, ale ja też jestem zdania, że taki pierścionek kupuje się zwykle tylko raz więc nie powinno się na nim oszczędzać. A tak na marginesie, pierścionki zaręczynowe w sklepie internetowym praktycznie zawsze są tańsze od pierścionków w popularnych sieciach jubilerskich.
#2017-11-02 09:32:40 

PersefONA

Użytkownik

dokładnie, jak nie stać Cię na diamenty to wybierz rubiny albo szafiry, cyrkonie to nie ta klasa
#2017-11-02 09:45:45 

eQuimanThorn

Użytkownik

dobra przekonalyscie mnie:) dzieki tez za linka, przynajmniej rozeznalem sie w tych kamieniach szlachetnych, juz nawet zdecydowalem sie na cos konkretnego ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015