#2017-11-09 06:43:01 

Nasturka

Użytkownik

Chciałabym sprawić by mój sklep wreszcie zaczał się prężniej rozwijać bo poki co to jedynie raczkuje a już sporo czasu probuje postawić go na nogi. Zalezy mi na tym aby mieć wiecje klientów. No i wtedy poszerzyć asortyment bo poki co to bardzo ostrożnie podchodzę do nowych produktów. I zależy mi na ruchu na stronie. … Ile kosztuje reklama w Google AdWords?
#2017-11-09 07:45:52 

Michał1989

Użytkownik

Ile kosztuje? To nie ma tak. Wszystko zależy od tego jakich efektów oczekujesz. Wiadomo ze musisz zawsze analizować frazy na które chcesz by twoi potencjalni klienci ciebie wyszukiwali. No ale to musisz bardzo dokładnie sobie przemyslec żeby nie zrobić tu zadnej wtopy i nie wybierac wielu roznych fraz które razem nic nowego nei wnosza.
#2017-11-09 08:59:08 

pawełmasztalerz

Użytkownik

Dzisiaj pozycjonowanie stron i reklama AdWords to podstawa działania wielu sklepów w intenrecie. Wiele osob odwiedza sklepy tylko dlatego ze przypadkowo trafili na strone. Wiec tak naprawdę te nawet sponsorowane posty na facebooku sa skuteczne… tylko jednak nie na wszystkich.
#2017-11-09 10:04:52 

eQuimanThorn

Użytkownik

Wiadomo jest ze jeśli sklep jest kierowany do seniorów to raczej reklama na youtube będzie nietrafiona. :P Dlatego trzeba to sobie dokładnie przeanalizwoac jakich się efektow dokładnie oczekuje. Żeby potem nie być rozczarowanym :P
#2017-11-09 11:26:53 

stanczyk001

Użytkownik

Zobacz co o tym pisze jedna z firm https://www.grupa-tense.pl/linki-sponsorowane/ dla nich reklama w Google AdWords to jest nic nowego. Oni pomagają firmom być mieć lepsze pozycje w wyszukiwarkach. No i maja widoczne efekty. Dobieraja dobre słowa kluczowe dlatego sklep można latwiej znaleźć. Natomiast Google AdWords to sa reklamy które pojawiają się niejako z boku przy wyszukiwaniach. Czy maja sens? Tez generują ruch na stronie. A koszt? No coz indywidualnie do ustalenia choć wiadomo ze za efekty dobre 5 złotych nie zapłacisz :p
#2017-11-09 14:11:25 

Nasturka

Użytkownik

Dla mnie liczy się firma. Troche trudny to okres dla firmy wiec nie wiem czy z tą reklama nie poczekać jeszcze. Ale dzięki.
#2017-11-09 15:12:00 

stanczyk001

Użytkownik

Poczytaj sobie i najwyżej wybierz albo pozycjonowanie albo google adwords :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015