#2018-01-02 19:04:39 

pawełmasztalerz

Użytkownik

Z racji tego, że mam w tej chwili sporo wolnego czasu, postanowiłem odnowić sobie meble w kuchni. Wymieniam wszystkie fronty, zmieniam okleine i przy okazji chciałem też zmienic elementy mechaniczne, zawiasy, podnośniki i prowadnice w szufladach, zwłaszcza ze te ostatnie mam dosc prymitywne. Stąd pytanie, gdzi kupujecie tego typu rzeczy? Nie chce isc do marketu, bo tam jest straszne dziadostwo, gorsze niz to co mam. Moze jakas konkretna marka?
#2018-01-02 21:58:56 

stanczyk001

Użytkownik

nie wiem czy w marketach budowlanych jest sam chłam, moim zdaniem też mają markowe rzeczy tylko te są strasznie drogie, dużo taniej takie rzeczy można kupic w sieci, na przykład na ksieciunio.pl. To jest taki sklep internetowy z akcesoriami meblowymi, z oświetleniem, z elektryką, nogami meblowymi, stołami i innymi przydatnymi gadzetami do domu.
#2018-01-03 00:20:17 

Dementor

Użytkownik

z dobrych marek to może Blum, wiem że oni robią dobre podnośniki, takze moze beda mieli roweniz dobre zawiasy i inen akcesoria, których mozesz potrzebowac
#2018-01-03 02:17:44 

ZenMASTER

Użytkownik

potwierdzam, to jest bardzo dobra marka, jeśli chodzi o akcesoria meblowe typu zawiasy, podnośniki czy prowadnice. Nie tylko, że ich produkty są trwałe to jeszcze wykorzystują najnowsze rozwiązania techniczne. Na przykład, jak kupujesz zawiasy z funkcją domykania, to od razu one wyposażone są w specjalny hamulec, dzięki czemu drzwiczki się same domykają, ale nie trzaskają. Tutaj https://ksieciunio.pl/AKCESORIA-MEBLOWE-c15 masz całą gamę ich produktów. Jest tego naprawdę bardzo dużo, na pewno znajdziesz coś, co ci się przyda.
#2018-01-03 03:14:11 

oleksandra

Użytkownik

Jak masz tyle czasu, to może jak ogarniasz te meble u siebie, zabierzesz się za remont moich mebli? ;) Jak ja bym chciała, żeby mąż sam z siebie wziął się za renowacje mebli kuchennych. Ja od roku nie moge się doprosic zeby wymienil jeden zawias:(
#2018-01-03 04:53:11 

pawełmasztalerz

Użytkownik

No to nie jest tak do konca, że ten remont robie z własnej woli. Po prostu jak mam siedzieć bezczynnie w domu, to już cos zrobie, a ze dziewczyna narzekała na stare meble w kuchni, to od tego chce zaczac, zobaczymy jak wyjdzie:)
#2018-01-03 05:36:05 

oleksandra

Użytkownik

szczęściara ta Twoja dziewczyna;)
#2018-01-03 08:15:16 

pawełmasztalerz

Użytkownik

zapomniałem podziękowac za linka i podanie marki dobrych zawiasów, teraz wiem gdzie i czego szukać; pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015