#2019-07-05 07:49:07 

alicjagreg

Użytkownik

Chciałam zamówić sobie z neta nowe Reebok i zastanawiam się jaki rozmiar powinnam wybrac. Zwykle nosze Nike i wiem, że musze zamawiać zawsze nieco większy rozmiar żeby pasowały. A jak jest z Reebokami?
#2019-07-05 09:11:33 

stanczyk001

Użytkownik

A jaki numer buta zwykle kupujesz? Bo z tego co wiem, to rozmiarówka Reebok jest zblizona do tego co oferują inne marki. Przynajmniej tak wynika z moich doświadczeń. Niem wiem, jak jest w przypadku obuwia damskiego, ale nie przypuszczam, żeby różnice byly jakies duze. Meska rozmiarówka Reebok jest dość standardowa i zmienia się co pół numeru
#2019-07-05 11:27:35 

alicjagreg

Użytkownik

chyba nie do końca zrozumiałes o co mi chodzi. Ja normalnie nosze 39, ale jak kupuje Nike to musze brac 40 albo nawet 41. Chodzi mi o to, czy w przypadku Reebok jest tak samo.
#2019-07-05 12:08:58 

Polinezja

Użytkownik

Tutaj masz linka do rozmiarówki Nike z dokładnie opisanymi rozmiarami dla butów damskich, meskich dziecięcych i młodzieżowych https://ctxsport.com/rozmiarowka-nike/. Wydaje mi się, że jak zamówisz buty w takim samym rozmiarze od Rebooka to nie powinno być problemu. W końcu tabela rozmiarów Nike czy Reebok podlega standaryzacji i opiera się na takich samych wyliczeniach, jeśli chodzi o długość stopy, więc nie powinno być problemów.
#2019-07-05 14:57:13 

alicjagreg

Użytkownik

no dobra, dzięki, w takim razie zaryzykuję i zamówię w takim samym rozmiarze jak Nike, nawyzej odeśle jak nie będą pasowaly.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015