#2019-10-28 06:50:16 

alicjagreg

Użytkownik

Witam. Już od dość dawna prowadzę własną firmę usługową, ale dopiero niedawno postanowiłam zaistnieć w Internecie. Zdecydowałam się więc utworzyć stronę www, ale zauważyłam, że po wpisaniu słów kluczowych w Google znajduje się ona daleko w wynikach wyszukiwania. Czy warto zatem zainwestować w jej pozycjonowanie?
#2019-10-28 07:05:48 

stanczyk001

Użytkownik

Moim zdaniem zdecydowanie warto, tym bardziej jeśli Twoja firma dopiero stawia pierwsze kroki w necie. Słaba widoczność w wyszukiwarce praktycznie uniemożliwia dotarcie na stronę potencjalnych klientów, a co za tym idzie – osiągnięcie przez Ciebie sukcesu w sieci.
#2019-10-28 09:58:21 

Ziemowit

Użytkownik

Uważam podobnie. Dzięki pozycjonowaniu nie tylko zwiększysz widoczność swojej witryny, ale również zyskasz zadowalającą liczbę odwiedzin internautów i być może nawet przebijesz się ponad konkurencję.
#2019-10-28 11:32:32 

alicjagreg

Użytkownik

Aha, brzmi zachęcająco. A czy wiecie może, jakie są ceny pozycjonowania stron i kto się tym w ogóle zajmuje?
#2019-10-28 12:08:15 

stanczyk001

Użytkownik

Przeważnie pozycjonowaniem stron zajmują się profesjonalne agencje SEO, czyli firmy wyspecjalizowane w działaniach, które zmierzają do spopularyzowania danej witryny w Internecie. A jeśli chodzi o ceny pozycjonowania stron internetowych, to zazwyczaj mają one charakter indywidualny i zależne są od wielu zmiennych czynników. W moim przypadku cena pozycjonowania stron internetowych wynosi kilkaset złotych miesięcznie i jak dla mnie jest ona bardzo korzystna.
#2019-10-28 12:32:43 

Ziemowit

Użytkownik

U mnie koszt pozycjonowania strony www jest podobny. Początkowo wydawało mi się, że to sporo, ale po miesiącu wspólpracy z wybraną przeze mnie agencją SEO, kiedy zauważyłem jak świetne rezultaty daje pozycjonowanie strony www, uznałem, że jest to naprawde przystępna cena.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015