#2015-12-03 09:48:12 

Ziemowit

Użytkownik

Mam już dość zatłoczonego i zanieczyszczonego miasta aglomeracji śląskiej i zamierzam przeprowadzić się gdzieś, gdzie jest więcej przestrzeni i mniej zanieczyszczeń. Myślę o jakiejś niedużej miejscowości na południu województwa śląskiego, najlepiej w pobliżu gór. Macie jakieś propozycje, gdzie mogę zamieszkać i gdzie znajdę domek?
#2015-12-03 11:28:50 

Dementor

Użytkownik

A co myślisz o zamieszkaniu w mieście Żywiec, gdzieś na przedmieściach? Ja zawsze chciałem tam zamieszkać, ale trudno było mi się rozstać z wygodnym życiem w bloku w dużym mieście. Nadal jednak często bywam w Żywcu u znajomych i na wakacjach.
#2015-12-03 13:05:40 

Ziemowit

Użytkownik

Myślę, że to całkiem dobry pomysł. Zainteresowałem się już niedrogimi nieruchomościami na sprzedaż w Żywcu, jako że chciałbym kupić względnie tani dom, który może być stary i przeznaczony do remontu.
#2015-12-03 13:30:30 

Dementor

Użytkownik

Aha, a nie obawiasz się, że remont może Cię dużo kosztować? Nie lepiej kupić droższy dom, ale gotowy od razu do zamieszkania?
#2015-12-03 15:17:31 

Ziemowit

Użytkownik

Nie obawiam się, bo kiedyś pracowałem w firmie budowlanej. Tak więc remonty mi nie straszne. No chyba, że jakaś nieruchomość okaże się zupełną ruiną. Musiałbym najpierw z bliska obejrzeć i ocenić, czy dany dom warto remontować, czy lepiej dać sobie spokój. Podczas oglądania jestem w stanie ocenić, ile mniej więcej przebudowa może kosztować.
#2015-12-03 15:43:33 

Dementor

Użytkownik

Rozumiem, no to agencja nieruchomości powinna coś ci zaproponować i możesz śmiało umawiać się na oglądanie. Trzymaj się!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015