#2015-12-17 09:40:19 

Michał1989

Użytkownik

Witajcie, mam pytanie, czy macie jakieś swoje ulubione miejsce w Polsce, do którego chętnie wracacie o róznych porach roku? Ja do tej pory takiego nie znalazłem, choć dużo podrózuje po kraju. Poszukuję miejsca spokojnego, najlepiej gdzieś w centrum Polski lub w Wielkopolsce, gdzie jest cisza i spokój i gdzie można sobie pospacerować i odreagować stres, jaki mam na co dzień w pracy.
#2015-12-17 10:27:46 

TikiTaka

Użytkownik

Ja mogę polecic jeden spokojny ośrodek wypoczynkowy na Kujawach, do którego często przyjeżdżam na kilkudniowy urlop albo na weekend. Wcześniej oczywiście rezerwuję miejsce telefonicznie. W ciągu kilku dni można tam się znakomicie wyciszyć i zrelaksować.
#2015-12-17 10:57:40 

Michał1989

Użytkownik

A czy są tam jakieś specjalne atrakcje i czym ten ośrodek różni się od innych? Czy dużo ludzi tam przyjeżdża? Nie chciałbym tam spotkac tłumów.
#2015-12-17 13:10:53 

TikiTaka

Użytkownik

Przede wszystkim różni się tym, że są to trzy urocze domki nad jeziorem. Już sama bliskość jeziorka dobrze wpływa na nastrój osób przebywajacych w tym miejscu. Co więcej, jest to teren, który charakteryzuje bliskość nieskażonej przyrody. W poblizu znajdują się także inne atrakcje, jak np. skanseny, muzea oraz park diznozaurów. Zbyt wiele osób nie może tam mieszkać w tym samym czasie, gdyż nie jest to typowy ośrodek z wieloma miejscami noclegowymi. To raczej propozycja dla rodzin albo par, a nie dla dużych grup zorganizowanych.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015